Posting your rating...
Capitan bucanero 7 year rum orginal 400px b

Rate Capitan Bucanero 7-Year

Tap to Rate
Click to Rate

Have an opinion about this rum?

Signup to rate this rum!


31 Capitan Bucanero 7-Year ratings

Sort by: Popularity | Date | Rating

Tropical fruit in aroma and honey with toffee in the taste.
Compared to Legendario it is a bit closer to classic rum taste but still too sweet. But woman like it :)
Better on the rocks

Blank


Asi nelze úplně srovnávat s klasickými rumy.
Je sladký, moc sladký:) ale kdo má rad sladké, tak neurazi.


Na muj vkus prilis sladky, verim ale, ze sposte lidem bude chutnat. Ve vuni se daji rozeznat rozinky a vanilka. Na chut je mozna trosku jednoduchy, takova rumova pralinka.


Rum je pro mě příliš sladký, ale to se dá od 34% alkoholu očekávat. Rozhodně je lepší než nějaký Captain Morgan.


It's too sweet. If you really insist to so much sugar, just buy a Legendario. It's better.


As the rate said, tasty, but not quite great. For me it´s very sweet at the expense of the rum taste.


Dobry rum, podobny rumu legendario. Za cca 400kc dobra koupe.


Bucanera znají v Česku téměř všichni. Jeho masívní rozšíření zasáhlo hlavně mladší věkovou skupinu a zajistilo mu slušnou popularitu bez ohledu na pohlaví konzumentů či jakoukoliv rumovou vzdělanost. Řekl bych, že Bucanero, ač elixír, posunul laťku všeobecného základního rumového povědomí o malý stupínek výše a odsunul tak, do té doby velmi populární, leč téměř „jedovatou“ verzi levného Capitana Morgana, již jen do míchaných nápojů. Bucanero tím zároveň nastartoval nejednoho spokojeného zákazníka, aby prozkoumal rumový svět hlouběji a podrobněji. Svou karamelovou vůní a chutí podpořenou sladkostí medu vytvořil rumovým nováčkům příjemnou ač "lehce" falešnou iluzi o pravém karibském rumu :-)


Narozdíl od Morgana se dá tento rum pomale popíjet a vychutnávat. Je sladší a jemnější.


Some young people who have no idea about rums might like this, but it is really overfilled with aromas and sugar. I liked it in mixed drink which was heavy on ginger and lime.


Too much caramel inside. I like Diplomatico, which is sweet, but this one is an extreme. Maybe on the rocks or in coctails...


Still very sweet, but not so much like Legendario. Also little bit less complex in taste than Legendario, but you can get it for much lower price - perfect for girls and womens.


O kousek lepsi rum nez legendario. Jde o rum ze slabsi kategorie. Talze samotna chut je jemnesi avsak rumova. Doporucuji zenam nebo jako zacatek do sveta rumu.


My first step into rums. Sweet with full of spices and easy to drink, but can't drink too much. Also quite cheap so good value


Medová vůně a chuť. Velmi jemný při polknutí. Dozvuk ovoce.


Kategorie: sladký hnědý rum 34%

Hodnocení: Hodně sladký jemný rum. Není tak hutný a výrazný jako Legendario, tudíž se ho dá vypít více za jeden večer (Legendaria mám po pár sklenkách většinou dost). Problémem tohoto rumu je určitá chuťová jednoduchost - kromě hlavní násladlé chuti (med, koření, rozinky) nic moc jiného nenabídne. To ale vzhledem k jeho cenové kategorii (+- 380 kč) nelze očekávat. Podle mě má tento rum jeden z nejlepších poměrů cena/výkon. Díky jeho sladkosti a jemnosti ho mohou pít i lidé, kteří jinak rumům neholdují. Pokud vám nevadí sladké, tak rozhodně doporučuji. Nízké hodnocení dávám pouz kvůli tomu, že s lepšími rumy se chuťově (ale ani cenově!) nemůže srovnávat.


It is a sweet easy drinkable rum for good price. good itself without anything.


Bang for the buck. IMO better than Legendario which is a bit too sweet (and I like sweet rum)

Once you taste this one you will never go back to Morgan or similar.


Rum jsem koupil pro pritelkyni, ktera si jeho sladkou chut a jemne rozinkove tony velice pochvaluje. O neco mene sladky nez legendario. mohu doporucit pro vsechny milovniky elixiru


Můj první rum, který jsem kdy pil (božkov a morgan nepočítám). V kombinaci se zázvorovým tonicem TOP.


Sladký rum, velmi jsem si ho oblíbil jakožto vyznavač těch sladších. Doporučuju, samotný nebo se zázvorovým tonicem.


Nice dark color, fine smell, realy good sweet taste but maybe too much sweet. A little bit more oakiness would be better.


Moc sladký, málo alkoholu, vůně po karamelce, chuť mezi karamelkou a rumovou pralinkou. Nezaujal ani nahřátý ani na ledu.


Příjemné barva, výraznější aroma. Vyvážená koreněná chuť

Blank
Capitan bucanero 7 year rum orginal 400px b
#