Posting your rating...
Barcelo cream rum

Rate Barcelo Cream

Tap to Rate
Click to Rate

Have an opinion about this rum?

Signup to rate this rum!


7 Barcelo Cream ratings

Sort by: Popularity | Date | Rating

Barcelo Cream is an excellent alternative to Bailey's. Smooth without being sugar loaded. Very nice toffee and slight caramel to the nose and palate. Very well done from Barcelo!

Blank


Sin duda hace que una comida se digiera mejor con esta crema de ron, un par de hielos y buen sabor, suave y con gusto, enhorabuena a barcelo por este producto.


Likér na bázi rumu a smetany z Dominikánské republiky od dobře známé firmy Barceló.
Alkohol: 17 %
Původ: Dominikánská republika
Aroma: Jemně rumové aroma, mléčné karamely, Toffifee, mléčná vůně připomínající Salko, mléčná čokoláda. (80 b)
Chuť: Překvapivě to není žádné sladké lepidlo, jak jsem čekal. Na jazyku příjemně vyvážená lehká nasládlost, rum (obsahuje Ron Barceló Añejo) , mléčný nádech (opět to Salko), vaječný koňak. Příjemný dozvuk. (83 b)
Body: 82
Shrnutí: Tenhle likér jsem vybral jako dárek ke svátku pro mamku a podle ohlasu jsem vybral dobře. Řekl bych, že v porovnání s Kahlúou je tenhle styl jemnější, decentnější, ne tak sladký. Kahlúa je brutálně přímočará, Barceló Cream je v chuti mnohem rafinovanější. Jen vzhledově ve sklence nevypadá nic moc, je to jako čaj s mlékem, ve škole jsme tomu říkali švédský čaj. Ale chutná solidně, 2 sklenky jsem neodmítl.


This was presented to me at Barcelo tastings as "a ladies form of Rum". It's really funny drink, when you don't want rum, but you actually want rum a little. I can imagine it on rocks or in some sort of creamy cocktail.


very similar to baileys, but with more everything (sweetness, body, taste...)


Un bon petit digestif aimé des hommes et des femmes que je connais.


Very delicate, sweet and tasteful, this licor has easily became one of my favourites, next to Sheridan's.

#